De campagne Chat erover richt zich op slachtoffers van criminele- of seksuele uitbuiting onder jongeren. Dit zorgt vaak voor uitzichtloze situaties bij slachtoffers en hun omgeving. Om jongeren te wijzen op de mogelijkheden van professionele hulp is de gemeente Rotterdam in samenwerking met JOZ en Fier de campagne ‘Chat erover’ gestart. Via www.chaterover.nl is het mogelijk om, eventueel anoniem, te chatten met professionele hulpverleners van Fier. Zij bieden een luisterend oor en zullen indien nodig doorverwijzen naar een van de samenwerkende hulporganisaties.
Met de focus op de diverse soorten van criminele- en seksuele uitbuiting, van diefstal tot gedwongen prostitutie en drugs uithalen, ontwikkelde Endore een campagne waarin jongeren confronterend in beeld werden gebracht. De twee gezichten van dader en slachtoffer werden in een bewegend beeld gevangen. De korte video’s werden ingezet in digitale mupi’s in de stad en op social media. TONYWORKS maakte voor Endore het motion design en de doorvertaling naar de 5 verschillende campagnebeelden.
Je motion graphics design vriend in Rotterdam
Tony heeft een achtergrond in grafisch ontwerp en audiovisuele vormgeving. Voordat hij in 2007 begon met TONYWORKS werkte hij als Senior Designer bij een Rotterdams visual identity bureau voor merken zoals Prénatal, Unilever en Rituals... Fan van motion design, branding, advertising, hardlopen, verhalen en films. Speelt het liefst elke dag een bordspel.
Follow Tony on Instagram